Ogłoszenie


Wszystko o Call of Duty 2


  • Masz swój klan? Zamieść ogłoszenie rekrutacyjne tutaj!

Wyszukaj

Wyszukiwarka

Wyszukaj artykuły interesujące Cię z naszego serwisu


#1 2008-05-04 22:09:56

 Rudik - CoD

Administrator

Skąd: Iława
Zarejestrowany: 2007-09-27
Posty: 118
Punktów :   
WWW

Jak grać?

Przedstawię Wam 10 podstawowych zasad, których na początku naszej przygody z trybem sieciowym warto się trzymać.

1. Jeśli dopiero zacząłeś grać, nie radzę brać snajperek, czy tzw. snajperek bez lunety, ponieważ, aby się nimi skutecznie posługiwać trzeba mieć już wyższego skila (patrz słowniczek gracza)

2. Dobrym typem broni dla początkujących w CoD’zie są pistolety maszynowe, krótko się przeładowują, ale niestety mają małą siłę ognia (np. Rosyjski PPSH), lecz na początek polecam ten typ broni.

3. Jeśli zastosowałeś się do punktu wyżej, to zawsze strzelaj seriami, można oczywiście strzelać ogniem ciągłym, ale co za tym idzie trzeba na bieżąco stabilizować celownik (celownik przy strzelaniu ciągłym unosi się do góry), co nie jest łatwą czynnością (jeżeli mówimy tutaj o skutecznym stabilizowaniu ).

4. Staraj się nie rzucać w oczy przeciwnikowi, jasną rzeczą jest to, że na otwartym terenie żołnierz wyprostowany jest niezłym kąskiem dla czyhających się wrogów, jeśli już musisz się wyprostować na otwartym terenie (chyba nikt nie wyobraża sobie przeczołganie się jakiejś wielkiej odległości) to biegnij slalomem i co chwilę (lub jeśli usłyszysz strzały) chowaj się za przeszkodami, nie musi to być zaraz jakiś murek, może to być kępka trawy, za którą czołgający się żołnierz będzie słabo widoczny.

5. Dobrym przyjacielem jest granat, lecz nie rzucaj ich zbyt często, wykorzystuj je w odpowiedni sposób. Nigdy nie rzucaj granatów na początku rund S&D. Dobrym wykorzystaniem granata jest „wykurzenie” kogoś z kryjówki (często ludzie się zaszywają i nie rozsądnie byłoby ich atakować idąc do nich np. mając rifla).

6. Jeśli „biegasz” ze snajperką i kogoś zauważyłeś, ale widzisz tylko jego kończynę (np. rękę czy nogę, w które jak się uderzy przeciwnik wciąż żyje) poczekaj aż wyjawi się jego tułów czy głowa, szczególnie ważne jest to w trybie S&D, gdzie wyjawienie swojej pozycji jest bardzo niebezpieczne.

7. Stosujmy się do zasady, zawartej w amerykańskim „poradniku” dla swoich żołnierzy: „Strzelamy tylko i wyłącznie w cel”

8. Jeśli gracze coś mówią na chacie, a Ty akurat masz jakąś akcję, to nie radzę zwracać na to uwagi, ponieważ jest to bardzo rozpraszające, popatrz dopiero, kiedy zginiesz.

9. Mając snajperkę, zawsze staraj się strzelać w dogodnej pozycji, tzn. w pozycji leżącej, wtedy celownik nie będzie się tak bardzo ruszał i będzie łatwiej trafić we wroga.

10. Pamiętaj, te rady to tylko moja skromna ocena, możesz sięna nich opierać całkowicie, troszkę z nich korzystać, lub wypracować swój własny, nie powtarzalny styl gry.

Offline

 

#2 2009-05-15 15:17:20

bednar

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-14
Posty: 3
Punktów :   

Re: Jak grać?

Widać Rubik że bardzo sie starasz na tym forum, myśle że te informaje wyżej zawarte bardzo mogą pomóc początkującemu graczowi, Ps. ja na początku mojej przygody z Cod'em też z nich skorzystalem xD

Offline

 

#3 2009-05-15 21:55:47

 Rudik - CoD

Administrator

Skąd: Iława
Zarejestrowany: 2007-09-27
Posty: 118
Punktów :   
WWW

Re: Jak grać?

Rudik* 
Podkreślam, że to są tylko ogólnikowe porady dla początkujących, zawsze możesz wypracować sobie swój własny styl gry  ;]

Offline

 

#4 2009-05-19 11:20:50

bednar

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-14
Posty: 3
Punktów :   

Re: Jak grać?

Sorry za to imie xD A ty moze grasz w coda?.. Zagramy?..

Offline

 

#5 2009-05-19 15:55:02

 Rudik - CoD

Administrator

Skąd: Iława
Zarejestrowany: 2007-09-27
Posty: 118
Punktów :   
WWW

Re: Jak grać?

Bardzo chętnie, gram aktualnie w CoD 4 na wersji 1.7, jeśli Ci odpowiada napisz na GG: 6493666

Offline

 

#6 2009-10-13 22:28:59

!Szpodel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-29
Posty: 8
Punktów :   
Ile czasu gra w CoD 2 MP: 1rok
W jakim gra klanie?: żadnym
Ulubiony serwer (ip): niemam ulubionego serwera.

Re: Jak grać?

Musisz dostać + :]

Bardzo ładny poradnik.


PS W co lepiej grać COD 4 czy COD5 ??


Poco mi sygna? ^^

Offline

 

#7 2009-10-17 18:50:51

DwD99

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 6
Punktów :   
Ile czasu gra w CoD 2 MP: kupiłem CoD2 i czekam na nią!
W jakim gra klanie?: Bez klanowiec
Ulubiony serwer (ip): nie lubie serverow:D

Re: Jak grać?

Fajny poradnik!!
widzę że teraz pissze tylko ja i szpodel!!!!!!


http://img245.imageshack.us/img245/1790/karabin.jpg
KOCHAM!!! Dawać warny........ale nie mam tu adma:(

Offline

 

#8 2009-10-18 09:49:12

!Szpodel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-29
Posty: 8
Punktów :   
Ile czasu gra w CoD 2 MP: 1rok
W jakim gra klanie?: żadnym
Ulubiony serwer (ip): niemam ulubionego serwera.

Re: Jak grać?

No to dobrze widzisz

Ale na 100% będzie nas wiecej.


Poco mi sygna? ^^

Offline

 

#9 2010-05-25 09:37:12

 Czop_Pl

Użytkownik

Call me!
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 1
Punktów :   
Ile czasu gra w CoD 2 MP: ok. 1.5r
W jakim gra klanie?: -
Ulubiony serwer (ip): -
WWW

Re: Jak grać?

No ładnie napisane ale zapomniałeś dodać o run&jump np na toujane jest to przydatne (dużo dachów) więc tam powinno sie biec i skakac. Zapomnialeś również dodać o tym że jak ktoś leży to może wstając (szybko i od razu klikając czolganie to moze heada walnąc.Jeszcze zapomniałeś dodać troche o headquater's bo tam lepiej sie chować.

Offline

 

Wszystkie prawa zastrzeżone    ˆ ˆ Copyright 2012 by www.callofduty2.pun.pl


Statystyki strony Statystyki strony



    Reklama:
  • Lockerz. Invite
  • pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB
  • Zakon Światła
  • Brave New World
  • Tajemnice Antagarichu - Forum o Heroes 3
  • Wszystko o grze Call of Duty 2

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
modern fance stryszawa Ciechocinek wellness weekend dla dwojga przeprowadzki warszawa reparation de boite de vitesses automatique